Telefon: 7876 8672 – kontakt@liveforum.dk

TILBUD Fiskeudstyr

TILBUD Jagtudstyr

Delta Cutlery Set Grey

SKU: 45702 Categories: , , ,

59,95 kr.

3-delt bestiksæt fremstillet i fødevaregodkendt BPA-fri
polypropylen. Kort skaft, som kan pakkes ned i ex.
Trangiasæt eller Light My Fire MealKit. Leveres med
praktisk karabin, som holder sammen på de tre dele.
SPECIFIKATIONER
Mål: 15,4 cm.
Vægt: 29 … læs mere her

Er Delta Cutlery Set Grey på lager?

Annonce
Køb Delta Cutlery Set Grey

Beskrivelse

Delta Cutlery Set Grey fakta

  • Navn: Delta Cutlery Set Grey
  • Mærke:
  • Pris: Kr. 69.75
  • Kategori: Produkter > Tilbehør andet > Outdoor > Øvrige

Delta Cutlery Set Grey fra

Delta Cutlery Set Grey er efter stor efterspørgsel tilføjet i den godt sælgende kategori Produkter > Tilbehør andet > Outdoor > Øvrige. Husk du får hele lovpligtige 14 dages returret med din pakke når du køber din vare. Den gode service betyder at rigtig mange i Danmark køber deres Delta Cutlery Set Grey ved den velkendte shop Fiskegrej.dk, som ikke bare er en døgnflue, men har bevist sit eksistensgrundlag gennem lang tid. Blandt alle varerne i shoppen kan du helt sikkert finde noget du kan li, deriblandt også den vare du kigger på lige nu. Køber du varer online er priserne bedre- og det kan lade sig gøre fordi shoppen sparer husleje til en almindelig butik.

Du finder Wiggler Krebseruse her.

Delta Cutlery Set Grey til dine eventyr

Når du handler online, får du andre fordele, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Den danske lovgivning giver dig 14 dages returret. når produkterne er købt online, en del shops efterhånden giver endnu mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og det gør en prissammenligning let, iblandt alle de shops der sælger det, du er ude efter. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning så snart du lige har fem minutter, og sidder ved computeren eller med din telefon. Ved at købe dine varer online, slipper du for, at skulle slæbe varerne hjem fra butikken. Online shoppen får Posten til at levere dine varer til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og få den løsning, der passer bedst for dig. Den irriterende kassekø undgår du ved at handle online så gå let og ubesværet direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.

Husk dit fisketegn – læs mere på Naturstyrelsen.dk – Få nyheder om fiskeri på Fisk&Fri.

Anmeldelser

Be the first to review “Delta Cutlery Set Grey”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *