Telefon: 7876 8672 – kontakt@liveforum.dk

TILBUD Fiskeudstyr

TILBUD Jagtudstyr

Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment

59,00 kr.

Gennemløbs kuglelod er essentiel i mange forskellige typer tackler til fiskeri med kunstig, død eller levende agn.
Fordelen er at loddet kan bevæge sig frit på linen, så fisken ikke mærker modstanden.
Kommer i en praktisk æske med låg, så du nemt kan ko … læs mere her

Er Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment på lager?

Annonce
Køb Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment

(96 customer reviews)

Beskrivelse

Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment fakta

  • Navn: Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment
  • Mærke: Kinetic
  • Pris: Kr. 59.00
  • Kategori: Produkter > Tilbehør fiskeri > Lodder/Belastning

Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment fra Kinetic

Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment kan på grund af dens store popularitet nu findes i den altid eftertragtede varekategori Produkter > Tilbehør fiskeri > Lodder/Belastning. Din pakke kommer hjem til dig med lovpligtige 14 dages returret med din pakke når du køber din vare. Du kan roligt gøre som rigtig mange andre har gjort før dig og købe din Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment i den kendte webshop Fiskegrej.dk, der har forstået vigtigheden af at have de rigtige varer på hylden. Vi har håndplukket varerne og blandt dem finder mange det de leder efter, det kan jo passende være den vare du kigger på lige nu. Køber du varer online er priserne bedre- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.

Du finder Wiggler Krebseruse her.

Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment til dine eventyr

Køber du produkter i forskellige webshops, er der bedre fordele, som ikke nødvendigvis findes i fysiske butikker. Lovgivningen dikterer min. 14 dages returret. efter du har foretaget dit køb på nettet, en del shops efterhånden giver endnu mere der kan forlænge din standard returret med både uger og måneder. At webshops har alt liggende klar til dig online, betyder også at deres priser online, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, på tværs af forskellige webshops. Og du kan endda gøre det når du sidder på toilettet med din mobiltelefon. En af de store fordele når du handler online, er du slipper for, at du ikke kan bære alle din varer på én gang og skal gå flere gange frem og tilbage til bilen. Dine varer bliver sendt direkte hjem til dig, hvis du ikke har valgt at få dem sendt hen til dit arbejde, og få den løsning, der passer bedst for dig. Glem alt om at stå i kø, hvor ekspedienten lige skal ringe til en anden for at høre, hvorfor prisen ikke går ind til det rigtige. Når handlen foregår online køer er en saga blot, her er det direkte til kassen og betale med det samme, så undgår du skrigende unger, der plager deres forældre om slik og søde sager.

Husk dit fisketegn – læs mere på Naturstyrelsen.dk – Få nyheder om fiskeri på Fisk&Fri.

96 reviews for Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment

Be the first to review “Kinetic Inline Zinc Sinkers Assortment”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *