Telefon: 7876 8672 – kontakt@liveforum.dk

TILBUD Fiskeudstyr

TILBUD Jagtudstyr

Mepps Aglia Micropigments

SKU: 67919 Category: Tag:

29,95 kr.

Klassisk spinner til å fiskeri med en let og lokkende gang – men er lige så effektiv til gedder og aborre. Malet i flotte farver, der har en lokkende effekt på træge fisk. Kan fiskes op- eller nedstrøms efter behov. … læs mere her

Er Mepps Aglia Micropigments på lager?

Annonce
Køb Mepps Aglia Micropigments

(11 customer reviews)

Beskrivelse

Mepps Aglia Micropigments fakta

  • Navn: Mepps Aglia Micropigments
  • Mærke: Mepps
  • Pris: Kr. 29.95
  • Kategori:

Mepps Aglia Micropigments fra Mepps

Mepps Aglia Micropigments er en af de mest populære varer her på shoppen i kategorien . Husk du får hele lovpligtige 14 dages returret til at sikre dig mod fortrydelse af købet af din vare. Vidste du at størstedelen af dem der handler online køber Mepps Aglia Micropigments hos onlineshoppen Fiskegrej.dk, der virkelig har samlet toppen af de mest populære varer. I det store udvalg af varer finder du noget for alle, som jo fx kan være denne vare. Ved at købe dine varer i en webshop kan priserne findes lavere end i butikker- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.

Du finder Wiggler Krebseruse her.

Mepps Aglia Micropigments til dine eventyr

Husk at når du køber varer i webshops, får du andre fordele, som du ikke nødvendigvis får i fysiske butikker. Webshop skal følge dansk lov, der giver 14 dages retrret. når dine varer købes i en shop, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere som ligger udover de lovpligtige 14 dage. At webshops har alt liggende klar til dig online, betyder også at deres priser online, som gør det let at sammenligne priser, i de mange webshops der er på det danske marked. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning på alle tider af døgnet, så længe du er online. Den helt stort fordel ved købe produkterne online er at slippe for, at du ikke kan bære alle din varer på én gang og skal gå flere gange frem og tilbage til bilen. Online shoppen får Posten til at levere dine varer til din adresse, eller du kan bede dem om at sende til dit arbejde i stedet for, så du kan frit vælge den løsning, der er bedst for dig. Du kan også springe en lang kø ved kassen over så gå let og ubesværet direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så er det aldrig mere ubehaget ved at stå alt for tæt i en kø til kassen.

Husk dit fisketegn – læs mere på Naturstyrelsen.dk – Få nyheder om fiskeri på Fisk&Fri.

11 reviews for Mepps Aglia Micropigments

Be the first to review “Mepps Aglia Micropigments”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *